LEGO Disney 10773 - Mickey & Friends: Myška Minnie a zmrzlinárna

Podpořte rozvoj stavitelských dovedností malých stavitelů a stavitelek prostřednictvím stavebnice Myška Minnie a zmrzlinárna od Lego Disney.
EAN: 5702016913132
Kód 1: 2210773
Kód 2: 10773LEG
435 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Podpořte rozvoj stavitelských dovedností malých stavitelů a stavitelek prostřednictvím stavebnice Myška Minnie a zmrzlinárna od Lego Disney. Tato zábavná sada pro děti od 4 let přináší řadu vývojových aktivit, které dětem při hraní pomohou budovat koncentraci, houževnatost a schopnost řešit problémy. Sada obsahuje model zmrzlinárny, auto se začátečnickou kostkou pro snadné sestavení, a navíc minifigurky Myšky Minnie a Daisy. Těšit se můžete i na exkluzivní dílek s Mickeyho siluetou! Tato stavebnice od Lego Disney překypuje zábavnými detaily a doplňky. Děti se mohou těšit na plážové lehátko a slunečník, drobný model vlny a surfovací prkno, které ještě více rozšíří herní možnosti.

  • Model zmrzlinárny, který poskytuje neomezené herní možnosti, měří něco málo přes 13 cm na výšku a 8 cm na šířku. Je kompatibilní s ostatními Lego kostkami, takže děti jej mohou s rostoucím stavitelským sebevědomím dále upravovat a rozšiřovat.

  • Počet kostek: 100

Tato Lego sada z edice 4+ nabízí řadu podnětných prvků, díky kterým si děti užijí skvělý herní zážitek. Nechybí začátečnická kostka pro snadný začátek. Každý ze sáčků navíc obsahuje dílky k samostatnému modelu, takže děti se mohou pustit do hraní bez zbytečného čekání! Stavebnice 4+ představují perfektní způsob, jak si mohou děti a dospělí užívat stavění společně. Sada obsahuje jednoduchý obrázkový návod, takže si s ním poradí i děti, které ještě neumí číst. K dispozici jsou také digitální pokyny Instructions PLUS, které najdete v bezplatné aplikaci s Lego návody. V aplikaci děti uvidí, jak jsou v procesu stavění daleko, a vždycky mohou pokračovat tam, kde skončily. 

Zábavná stavebnice pro děti od 4 let, která je naučí stavět, hrát si a bavit se. Kreativní sada s jednoduchým modelem prodejního stánku a 2 roztomilými postavičkami. Nápaditá hračka se spoustou doplňků, které dětem přinesou hodiny kreativního hraní. Překvapte své ratolesti perfektním dárkem, který je nejen zabaví, ale taky něco naučí. Model lze kombinovat se všemi Lego kostkami, což dětem otevírá svět neomezené kreativity. Stáhněte si interaktivní návod Instructions PLUS, se kterým bude stavění ještě zábavnější. Darujte malým stavitelům a stavitelkám vstupenku do vzrušujícího světa Lego stavění.  

Lego dílky splňují přísné oborové standardy kvality. Můžete si tedy být jisti, že kostky jsou vhodné pro malé dětské ručky i opakované stavění – to vše už od roku 1958. Lego kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují striktním bezpečnostním normám.

Rozměry kusového balení: 19 x 5 x 26 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Mickey Mouse a Minnie
Počet dílků stavebnice: 100
Věk: Od 4 let
Načítám