LEGO Disney 10776 - Mickey & Friends: Hasičská stanice a auto Mickeyho přátel

Postarejte se o rozvoj stavitelských dovedností svých ratolestí díky sadě Hasičská stanice a auto Mickeyho a přátel z edice Mickey a přátelé od Lego Disney.
EAN: 5702016913705
Kód 1: 2210776
Kód 2: 10776LEG
1 135 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 3ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Postarejte se o rozvoj stavitelských dovedností svých ratolestí díky sadě Hasičská stanice a auto Mickeyho a přátel z edice Mickey a přátelé od Lego Disney. Propracovaná stavebnice umožní dětem ve věku od 4 let prožívat napínavá hasičská dobrodružství s Myšákem Mickeym a jeho přáteli od Disneyho. Tato skvělá stavebnice s modelem hasičské stanice a požárním vozem obsahuje začátečnické kostky, díky kterým zbude více času na hraní. Děti se mohou těšit také na 3 minifigurky a figurku psa s pogumovanýma ušima a ocasem. Tato sada z řady Lego Disney překypuje zábavnými funkcemi a doplňky, mezi kterými najdete například lahodný pokrm, kost či požárnické vybavení. Figurka psa Pluta je pak naprostou a dosud neviděnou Lego novinkou. 

  • Stanice, která poskytne prostor pro neomezené hraní, měří něco málo přes 14 cm na výšku a 24 cm na šířku. Je kompatibilní s ostatními Lego kostkami, takže děti ji mohou s rostoucím stavitelským sebevědomím dále upravovat a rozšiřovat.

  • Počet kostek: 144

Tato hasičská sada z edice 4+ nabízí nespočet zajímavých funkcí a prvků, včetně 2 začátečnických kostek, díky kterým si malí stavitelé vychutnají herní zážitek naplno. Každý ze sáčků navíc obsahuje dílky k samostatnému modelu, takže děti se mohou pustit do hraní bez zbytečného čekání! Stavebnice 4+ představují ideální způsob, jak si mohou děti a dospělí užívat stavění společně. Sada obsahuje jednoduchý obrázkový návod, takže si s ním poradí i děti, které ještě neumí číst. K dispozici jsou také digitální pokyny Instructions PLUS, které najdete v bezplatné aplikaci s Lego návody na stavění. V aplikaci děti uvidí, jak jsou v procesu stavění daleko, a vždycky mohou pokračovat tam, kde skončily. Zábavná stavebnice pro děti od 4 let, která je naučí stavět, hrát si a bavit se.

Zábavná hasičská sada se začátečnickými kostkami a parádními postavičkami. Nápaditá hračka se spoustou doplňků, které dětem přinesou hodiny kreativního hraní. Překvapte své ratolesti perfektním dárkem, který je nejen zabaví, ale taky něco naučí. Model lze kombinovat se všemi Lego kostkami, což dětem otevírá svět neomezené kreativity. Stáhněte si interaktivní návod Instructions PLUS, se kterým bude stavění ještě zábavnější. Darujte malým stavitelům a stavitelkám vstupenku do vzrušujícího světa Lego stavění.

Lego dílky splňují přísné oborové standardy kvality. Můžete si tedy být jisti, že kostky jsou vhodné pro malé dětské ručky i opakované stavění – to vše už od roku 1958. Lego kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují striktním bezpečnostním normám.

Rozměry kusového balení: 26 x 6 x 28 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Mickey Mouse a Minnie
Počet dílků stavebnice: 144
Věk: Od 4 let
Načítám