LEGO Super Heroes 76170 - Iron Man vs. Thanos

Parádní sběratelská sada Iron Man vs. Thanos od Lego Marvel nadchne každého malého superhrdinu.
EAN: 5702016912753
Kód 1: 76170LEG
Kód 2: 2276170
499 Kč
435 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Skladem 5 a více kusů
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Parádní sběratelská sada Iron Man vs. Thanos od Lego Marvel nadchne každého malého superhrdinu. Tato všestranná sestavitelná akční hračka má za úkol rozvíjet dětskou fantazii, zručnost a schopnost hrát si ve skupině. Skvěle podpoří stavitelské sebevědomí u dětí od 4 let. Iron Man se ocitá uprostřed epické bitvy proti Thanosovi o Rukavici nekonečna. Vyhněte se střelám z Thanosovy palebné věže a opětujte útok pomocí dvou vystřelovacích disků. Souboj se stává ještě napínavějším na zemi, kde Iron Man a Thanos získají ještě větší sílu díky podstavci vyzařujícímu energii. Užijte si spoustu akce, epických soubojů a nápaditých dobrodružství s Lego Marvel Avengers. Stavebnice obsahuje minifigurky Iron Mana a Thanose, modely letounu a palebné věže a dva podstavce vyzařující energii.

  • Tryskový letoun Iron Mana měří přes 6 cm na výšku, 11 cm na délku a 12 cm na šířku – ideální rozměry pro dětské ručky.

  • Počet kostek: 103

Vhodné pro hraní doma i na cestách. Perfektní dárek pro fanoušky superhrdinských filmů, kluky i holky od 4 let. Stavebnice s označením 4+ nabízí řadu parádních detailů, díky kterým si malí superhrdinové užijí při hraní spoustu zábavy. Obsahuje kostku pro snadný začátek stavění a jednoduchý návod. Nechybí 3D digitální návod na stavění, který je k dispozici v bezplatné Lego aplikaci.

Lego dílky splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že všechny kostky ze sad pro děti od 4 let se malým ručičkám snadno uchopují, umísťují i rozpojují – a je tomu tak již od roku 1958. Lego kostky a dílky splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

Rozměry kusového balení: 19 x 21 x 6 cm

 

Balení:1 ks
Filmový hrdina:Avengers
Věk:4+
Načítám