LEGO Marvel Spiderman 76172 - Poslední bitva Spider-Mana se Sandmanem

Stavebnice Poslední bitva Spider-Mana se Sandmanem od Lego Marvel Spider-Man nabízí malým superhrdinům spoustu kvalitní zábavy. Je navržená speciálně pro děti od 4 let, takže podporuje společné hraní a napomáhá dětskému rozvoji.
EAN: 5702016912777
Kód 1: 2276172
Kód 2: 76172LEG
219 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Poslední bitva Spider-Mana se Sandmanem od Lego Marvel Spider-Man nabízí malým superhrdinům spoustu kvalitní zábavy. Je navržená speciálně pro děti od 4 let, takže podporuje společné hraní a napomáhá dětskému rozvoji. Překvapte malého superhrdinu touto Lego sadou od 4 let a uveďte ho do světa kreativní zábavy neberoucí konce. Speciální začátečnická kostka mu pomůže pustit se do díla a objevit radost ze samostatného stavění. S pomocí jednoduchého návodu na stavění a hraní mohou děti (a jejich dospělí rádci) zdokonalovat své stavitelské dovednosti. Pro ještě zábavnější stavení obsahuje aplikace s Lego návody ke stažení digitální pokyny Instructions PLUS, které dětem umožňují přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění.

Lego stavebnice pro děti od 4 let nadchnou jak malé děti, tak jejich rodiče. Dospělí mohou předávat své stavitelské dovednosti a prožívat vzácné vývojové milníky společně se začínajícími staviteli. Stavebnice Poslední bitva Spider-Mana se Sandmanem od Lego Marvel Spider-Man nadchne každého malého superhrdinu. Je navržena tak, aby rozvíjela fantazii, zručnost a stavitelské sebevědomí u dětí od 4 let. Obsahuje minifigurky Spider-Mana a Sandmana, robustní spider buginu, funkční katapult a zábavné doplňky z populárních filmů. Děti (a jejich kamarádi) pomohou Spider-Manovi zastavit superpadoucha Sandmana, který se chystá vytvořit písečné tornádo. Pak si mohou přehrávat scény z filmů a vymýšlet si vlastní nekonečná dobrodružství se superhrdiny.

Tato Lego sada pro děti od 4 let obsahuje speciální začátečnickou kostku a jednoduchý návod, takže se malé děti mohou postupně učit stavět a získávat sebevědomí. Dílky mají optimální velikost pro malé ručičky. Samozřejmostí je jednoduchý návod na stavění. Kostky jsou rozděleny do jednotlivých sáčků podle herních dílků a postav, takže děti mohou stavět krok za krokem.

  • Rodinná stavebnice se superhrdiny měří přes 4 cm na výšku, 9 cm na šířku a 6 cm do hloubky

  • Počet kostek: 45

Pro ještě zábavnější stavění obsahuje aplikace s Lego návody digitální pokyny Instructions PLUS, které dětem umožňují přibližovat si, otáčet a vizualizovat modely přímo během stavění. Lego stavebnice od 4 let děti uvedou do světa oblíbených filmů, postav a hrdinů všedního dne. O své zážitky se malí stavitelé jistě rádi podělí s rodiči nebo kamarády.

Lego dílky splňují ty nejvyšší oborové standardy, takže si můžete být jisti, že všechny sady pro děti od 4 let jsou pro malé ručičky snadné na uchopování, umísťování i rozpojování – a je tomu tak již od roku 1958. Lego kostky a dílky splňují přísné normy vztahující se k bezpečnosti dětí.

Rozměry kusového balení: 12 x 14 x 6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Spiderman
Počet dílků stavebnice: 45
Věk: Od 4 let
Načítám