LEGO Star Wars 75301 - Stíhačka X-wing Luka Skywalkera

S úžasným Lego modelem Stíhačka X-wing Luka Skywalkera z klasické trilogie Star Wars se děti mohou stát hrdiny vlastních epických příběhů.
EAN: 5702016913965
Kód 1: 2275301
Kód 2: 75301LEG
1 090 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

S úžasným Lego modelem Stíhačka X-wing Luka Skywalkera z klasické trilogie Star Wars se děti mohou stát hrdiny vlastních epických příběhů. Je nabitá autentickými detaily, včetně otevíracího kokpitu pro Lego minifigurku s místem pro R2-D2, křídel, která lze stisknutím tlačítka přepnout do útočné polohy, zatahovacího podvozku a 2 pružinových vystřelovačů. Připomeňte si scény z klasické trilogie Star Wars s touto úžasnou stavebnicí pro děti, která obsahuje Lego repliku kultovní stíhačky X-wing Luka Skywalkera. Nabízí Lego minifigurky Luka Skywalkera, princezny Leii a generála Dodonny s jejich zbraněmi, včetně Lukova světelného meče, a k tomu navíc Lego figurku droida R2-D2 pro nevšední dobrodružství. Stíhačka X-wing zaujme otevíracím kokpitem pro Lego minifigurku s místem pro R2-D2, křídly, která lze stisknutím tlačítka přepnout do útočné polohy, zatahovacím podvozkem a 2 pružinovými vystřelovači.

Tato stavebnice, kterou si děti mohou postavit jak samostatně, tak spolu s ostatními, poslouží jako suprový dárek k narozeninám, Vánocům nebo jako překvapení pro kreativní děti a fanoušky ságy Star Wars od 9 let.

  • Model stíhačky měří přes 8 cm na výšku, 31 cm na délku a 28 cm na šířku, takže se bude mezi jednotlivými misemi skvěle vyjímat na výstavce v dětském pokojíčku.

  • Počet kostek: 474

Kupujete dárek pro velkého fanouška ságy Star Wars, který je ve světě Lego nováčkem? Bez obav. Tato sada obsahuje podrobný, ilustrovaný návod, takže se děti mohou do stavění pustit se sebevědomím rytíře Jedi. Stavebnice od Lego Star Wars se parádně hodí pro děti a dospělé fanoušky, kteří si chtějí přehrávat oblíbené scény, vymýšlet si originální příběhy nebo jednoduše stavět a hrdě si vystavovat modely.

Již od roku 1958 splňují Lego dílky nekompromisní oborové standardy, takže jsou kompatibilní a umožňují konzistentní spojování – a to i bez použití Síly! Lego dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují přísným bezpečnostním normám.

Rozměry kusového balení: 26 x 38 x 7 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 474
Věk: Od 9 let
Načítám