LEGO Technic 42095 - Kaskadérské závodní auto na dálkové ovládání

Ukaž své řidičské dovednosti ve vysoké rychlosti v jakémkoli terénu s tímto plně motorizovaným vozidlem ze sady Lego Technic Kaskadérské závodní auto na dálkové ovládání. 

EAN: 5702016368062
Kód 1: 2242095
Kód 2: 42095LEG
1 959 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Ukaž své řidičské dovednosti ve vysoké rychlosti v jakémkoli terénu s tímto plně motorizovaným vozidlem ze sady Lego Technic Kaskadérské závodní auto na dálkové ovládání. Sada nabízí vysokorychlostní, plně motorizované vozidlo na dálkové ovládání s pásy a velkými pohonnými koly pro úžasné zrychlení. Model má žluté a modré barevné provedení s parádními samolepkami. Uháněj po nerovném terénu a přejížděj překážky. Jezdi vpřed, vzad, vlevo a vpravo a dělej otočky o 360°. Pak se vytáhni se super triky ve vysoké rychlosti.

Součástí balení jsou pohonné komponenty Lego Power Functions: 2 velké motory, přijímač, box na baterie a dálkové ovládání. Tato Lego Technic sada je navržena tak, aby poskytla úchvatný a obohacující zážitek ze stavění realistických pohyblivých mechanismů, a navíc napomáhá mladým stavitelům rozvíjet motorické schopnosti, koordinaci zraku a pohybu a představivost.

Tento model 2v1 lze přestavět na závoďák na dálkové ovládání.

Kaskadérské závodní auto měří přes 17 cm na výšku, 22 cm na délku a 15 cm na šířku.
Závoďák měří přes 12 cm na výšku, 20 cm na délku a 19 cm na šířku.

 

 

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 9 let
Načítám