LEGO Marvel Spiderman 10792 - Vozidlo s vrtákem

Darujte fanouškům Spideyho superhrdinskou stavebnici Lego 4+ Vozidlo s vrtákem.
EAN: 5702017582405
Kód 1: 2210792
Kód 2: 10792LEG
209 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Darujte fanouškům Spideyho superhrdinskou stavebnici Lego 4+ Vozidlo s vrtákem. Tato všestranná pestrobarevná stavebnice přináší známé postavy a zábavné funkce a je speciálně navržená tak, aby prohlubovala sebevědomí a dovednosti řešení problémů a inspirovala děti od 4 let k nekonečnému tvořivému hraní. Součástí stavebnice na motivy televizního seriálu Spidey a jeho úžasní přátelé od Disney+ je Spider-Manovo auto s otáčecím vrtákem, minifigurka Milese „Spin“ Moralese a minifigurka Electro. Nechybí začátečnická kostka podvozku, se kterou se děti snadno pustí do stavění. Součástí je také návod v podobě zábavného obrázkového příběhu.

  • Vozidlo měří přes 8 cm na výšku, 12 cm na délku a 13 cm na šířku

  • Počet dílků: 58

Stavebnice z řady 4+ jsou vytvořené na míru malým stavitelům. Jsou nabité poutavými detaily, které jsou zárukou parádního herního zážitku. Každý sáček s kostkami obsahuje kompletní model a postavu, kterou děti mohou rychle sestavit a pustit se co nejdříve do hraní. Stavebnice 4+ představují skvělý způsob, jak mohou dospělí se svými potomky sdílet zábavu při stavění.

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 19,1 x 14,1 x 4,6 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Marvel, Spiderman
Počet dílků stavebnice: 58
Věk: Od 4 let
Načítám