Small Foot Dřevěné kostky "Arctic"

Klasika s moderním nádechem. Tato sada stavebních bloků ze 100% certifikovaného dřeva FSC dělá skvělý dojem na mladé, začínající arktické výzkumníky s velkým výběrem dřevěných stavebních bloků různých tvarů a designů.
EAN: 4020972124432
Kód 1: LE12443
532 Kč cena s DPH
poslední 1 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 1ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Klasika s moderním nádechem. Tato sada stavebních bloků ze 100% certifikovaného dřeva FSC dělá skvělý dojem na mladé, začínající arktické výzkumníky s velkým výběrem dřevěných stavebních bloků různých tvarů a designů. Kromě barevných a přírodních dřevěných bloků obsahuje tato sada také pět figurek zvířat a tři ledové kry, které podněcují představivost. Dětské kreativitě se při stavění a skládání meze nekladou. Stohováním blok na blok můžete vytvořit stanoviště pro ledního medvěda, sovu sněžnou, polární lišku, tuleně a zajíce.  

S řadou motorických hraček "Arctic" je to všechno o šesti zvířecích kamarádech a jejich životě v mrazivém arktickém prostředí: majestátní lední medvěd, hravý mrož, zvědavý tuleň, hbitý zajíc sněžný, bílá sova sněžná a chytrá polární liška. Všichni tito obyvatelé Arktidy mají své charakteristické bílé kožíšky a jsou u malých dětí velmi populární. Hračky "Artic" jsou všechny láskyplně navrženy a do detailů propracovány. 

Hlavní vlastnosti:

  • Pomáhá rozvíjet prostorovou představivost a kreativitu

  • Zlepšuje motorické dovednosti

  • Součástí je pět figurek zvířat a tři ledové kry

  • Všestranná hračka

  • Vyrobeno z certifikovaného dřeva FSC

Parametry:

  • Rozměry: Kostka 3 x 3 x 3 cm, kvádr 6 x 3 x 3 cm

  • Materiál: 100% FSC dřevo

  • Váha: 1,12 kg

Značka a certifikát FSC (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Dřevěné hračky Small Foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small Foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 12 měsíců
Načítám