Dvěděti Kostky se zvířátky - Farma

Těchto šest kostek s okýnkem slouží nejenom jako skládací věž, ale i jako domečky pro příslušná zvířátka - každý kamarád z farmy má tedy své bezpečné místečko.
EAN: 0745604338042
Kód 1: 2D33804
482 Kč cena s DPH
poslední 2 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 2ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Těchto šest kostek s okýnkem slouží nejenom jako skládací věž, ale i jako domečky pro příslušná zvířátka - každý kamarád z farmy má tedy své bezpečné místečko. Aby děti věděli, jak správně na sebe domečky pokládat, každý je opatřen svým jedinečným číslem. Skládání a třídění pomáhá rozvinout porozumění barvám a tvarům a procvičuje motoriku s koordinací. Sada podněcuje k nápadité hře. Dává dětem možnost se naučit jak hospodářská zvířátka žijí  a jak se o ně správně postarat.

Hlavní vlastnosti:

  • kompaktní, skladné provedení

  • rozvíjí motoriku a představivost

  • tvoří vztah k zvířatům a přírodě

Parametry:

  • Materiál: FSC dřevo, karton

  • Obsahuje: 12 dílů

  • Rozměry balení: 14,7 x 15,5 x 14,7 cm

  • Váha: 0,73 kg

Česká rodinná společnost Dvěděti.cz vznikla roku 2010, hlavní myšlenkou bylo pomoci rodičům obohatit dětský svět o smysluplné dřevěné hračky. Zakladatelé Radim a Marie se s obrovskou chutí a odevzdáním srdcí vrhli do rodinného projektu, díky podané ruce ostatních hračkářů se jim podařilo v online světě přiblížit českým a slovenským zákazníkům nejen místní, ale především renomované evropské výrobce. Díky velkému zájmu zákazníků o tyto kvalitní produkty se tak firma Dvěděti.cz stala hrdým výhradním dovozcem a distributorem britských, francouzských, německých a dalších značek pro český a slovenský trh. Později vytvořili i svou vlastní značku Dvěděti. 

Nabízí více než 10.000 druhů aktivních položek, převážně dřevěných hraček, jako jsou edukativní a motorické hračky pro nejmenší, chodítka a odrážedla, kostky a stavebnice, domečky pro panenky, kočárky a panenky, prodejní stánky, auta a vláčkodráhy, kreativní hry a školní pomůcky, puzzle a 3D puzzle, modely zvířátek a plyšové hračky, venkovní vybavení hřišť a mnoho dalšího. Nabízené produkty jsou vybírány s důrazem na vysokou kvalitu, bezpečnost, ekologii a udržitelnost.

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 12
Věk: Od 12 měsíců
Načítám