LEGO DC 76264 - Pronásledování v Batmobilu: Batman vs. Joker

Stavebnice Lego DC Pronásledování v Batmobilu: Batman vs. Joker bere děti od 4 let na superhrdinské dobrodružství.
EAN: 5702017419800
Kód 1: 2276264
Kód 2: 76264LEG
559 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Lego DC Pronásledování v Batmobilu: Batman vs. Joker bere děti od 4 let na superhrdinské dobrodružství. Tato stavebnice Lego pro děti od 4 let přináší malým superhrdinům kreativní stavění a zábavu bez konce se 2 nejkultovnějšími postavami z komiksů: Batmanem a Jokerem. Doplňky, jako jsou Jokerovy ukradené peníze a Batmanův plášť, helma a Batarang, podněcují nápadité hraní. Začátečnická kostka v podobě podvozku auta pomůže dětem postavit Batmobil „vlastníma rukama“. Superhrdinská honička s autem – Joker ukradl peníze a děti musí Batmanovi pomoci přivést superpadoucha před spravedlnost s malou pomocí Batmobilu.

  • Batmobil měří přes 6 cm na výšku, 17 cm na délku a 7 cm na šířku

  • Počet dílků: 54

Stavebnice Lego 4+ otevírají dětem bránu do světa filmových idolů, oblíbených postav a hrdinů všedního dne. Barevný příběh poslouží jako návod ke stavění a hraní a pro ještě zábavnější stavění umožňuje zábavná a intuitivní aplikace LEGO Builder stavitelům přibližovat, otáčet modely ve 3D a sledovat postup. Hraje si celá rodina Stavebnice pro děti od 4 let představují ideální způsob, jak mohou dospělí sdílet zábavu při stavění se svými potomky: Ať už patří mezi dlouholeté příznivce modelů Lego, nebo se s našimi kostkami teprve seznamují.

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26 x 14 x 5 cm

 

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Batman, DC Batman
Počet dílků stavebnice: 54
Věk: Od 4 let
Načítám