Seva Stavebnice 3 Jumbo

Stavebnice Seva 3 obsahuje 1074 stavebních prvků. Můžete si například sestavit autíčko, domeček, jeřáb, vláček, letadlo a další...

EAN: 8592812173208
Kód 1: 0301-34
1 219 Kč cena s DPH
skladem 5 a více kusů
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 117ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Seva 3 obsahuje 1074 stavebních prvků. Můžete si například sestavit autíčko, domeček, jeřáb, vláček, letadlo a další... Stavebnice Seva 3 JUMBO je navíc dodávána v praktickém uzavíratelném balení.

Stavebnice SEVA po uvedení na trh v roce 1979 stala okamžitě velmi populární a měl jí doma snad každý. Stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila svoje 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Tato variabilní polytechnická stavebnice umožňuje sestavit téměř vše co Vás napadne. Krom toho musí dítě vyvinout určitou zručnost, aby díly spojilo dohromady čímž si rozvíjí manuální šikovnost. SEVA prošla za ta léta barevnou změnou. Z počátku byly základní díly modré a bílé, kdy modrá za tu dobu vystřídala několik odstínů. Až po 30 letech se SEVA začala vyrábět také v hnědé, šedé, růžové, fialové, zelené a dalších barvách. Vznikly tím tematicky zaměřené stavebnice jako SEVA pro holky, SEVA Army nebo SEVA přijela pouť.

Jedinečnost této stavebnice potvrdilo ocenění Správná hračka – vybráno odborníky. Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče.

Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována.

Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Rozměry: 

Počet dílů: 1074

Hmotnost: kg

SEVA 3 Jumbo je určena pro děti od 4 let.

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 1074
Věk: Od 4 let
Značka: Zuriel
Načítám