LEGO ICONS 10291 - Queer tým – byt „Úžo Pětky“

Fanoušci televizní show Queer tým od Netflixu zbystřete! Připravte se být sami sebou a ponořte se do obohacujícího stavitelského projektu s Lego stavebnicí Queer tým – byt „Úžo Pětky“.
EAN: 5702016914290
Kód 1: 2210291
Kód 2: 10291LEG
2 259 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Fanoušci televizní show Queer tým od Netflixu zbystřete! Připravte se být sami sebou a ponořte se do obohacujícího stavitelského projektu s Lego stavebnicí Queer tým – byt „Úžo Pětky“. Užijte si stavění detailně propracovaného interiéru kultovního bytu z americké Atlanty a objevujte nejrůznější známé prvky vyjadřující jedinečné dovednosti každého ze členů týmu. Můžete se těšit na Antoniho kuchyňský ostrůvek, Tanův věšák s oblečením, Jonathanovo otočné kadeřnické křeslo a Karamovu pohovku i jeho scrapbook. Celý prostor tohoto speciálního Lego modelu má pak samozřejmě na svědomí samotný Bobby.

Dopřejte si chvilku sami pro sebe Co by to bylo za epizodu pořadu Queer tým bez pořádné proměny. Proto sada kromě minifigurek pětice hlavních hrdinů (a figurky psa Bruleyho) zahrnuje také 2 minifigurky Kathi Dooleyové (velice speciálního hosta z velice speciálního dílu). Model tak umožňuje vychutnat si pořádnou dávku emocí spojených s Kathinou proměnou. 

  • Model: výška 9 cm, šířka 35 cm a hloubka 21 cm

  • Počet dílků: 974

Tento sběratelský kousek Lego z úspěšné série Netflix je součástí řady kreativních stavebnic pro dospělé stavitele, kteří oceňují úžasný design, propracované detaily a elegantní architekturu. 

Lego kostky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Jsou konzistentní, kompatibilní, zaklapnou k sobě a pokaždé se snadno rozloží – a to již od roku 1958. U všech Lego dílů je bezpečnost a kvalita na prvním místě. To je důvod, proč jsou přísně testovány, aby bylo zajištěno, že model je stejně robustní, jako je atraktivní.

Rozměry kusového balení: 28 x 9 x 48 cm

 

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 974
Věk: Od 18 let
Načítám