LEGO City 60309 - Kaskadérská motorka se selfie tyčí

Kaskadérská motorka Lego City nabízí spoustu akční zábavy. Hrací sada obsahuje skvělou motorku se setrvačníkem pro cool kolečka a vysoké skoky.
EAN: 5702017028002
Kód 1: 2260309
Kód 2: 60309LEG
175 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Kaskadérská motorka Lego City nabízí spoustu akční zábavy. Hrací sada obsahuje skvělou motorku se setrvačníkem pro cool kolečka a vysoké skoky. Umístěte pronikavého televizního hrdinu Spotlight ze série "Lego City - Adventure" s jeho selfie tyčí na kaskadérské kolo a nechte ho předvádět vzrušující kaskadérské kousky. Sada obsahuje vše, co děti potřebují ke stavbě skvělé kaskadérské motorky se setrvačníkem a sebemilující minifigurkou Spotlight z televizního seriálu z televizního seriálu "Lego City - Adventure". Děti tlačí na kaskadérském kole, aby aktivovaly setrvačník, a pak model uvolní, aby provedly velkolepé skoky, divoké kaskadérské kousky a skvělá přistání. 

Motocykly se setrvačníky, skvělá vozidla a realistické konstrukce v sadách Lego City Stuntz umožňují dětem zažít vzrušující akci. Zábavné postavy vás zvou k nápaditému hraní rolí. Zkombinujte akční sady ze skvělého světa Lego City Stuntz pro ještě více zábavy! 

  • Kaskadérská motorka je 3 cm vysoká, 6 cm dlouhá a 2 cm široká

  • Počet kostek: 14

Kromě tištěných návodů na stavění jsou Instructions PLUS k dispozici také v bezplatné aplikaci Lego stavební návody pro chytré telefony a tablety. Díky tomuto interaktivnímu průvodci je stavění s Lego kostkami opravdu hračkou! Sady Lego City Stuntz obsahují skvělá vozidla a vtipné figurky, které dětem umožňují realisticky zobrazovat vzrušující příběhy a skvělé scénáře.

Od roku 1958 jsou všechny Lego kostky a díly vyráběny v souladu s přísnými průmyslovými standardy kvality, takže jsou jednotné, kompatibilní a nabízejí skvělou zábavu při stavění. Stavebnice Lego jsou důkladně testovány, aby bylo zajištěno, že každá herní sada splňuje přísné bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 12 x 5 x 9 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 14
Věk: Od 5 let
Načítám