LEGO Super Mario 71385 - Tanooki Mario – obleček

Otevřete si nové herní možnosti ve světě Lego Super Mario setem Tanuki Mario – obleček.
EAN: 5702016913286
Kód 1: 71385LEG
Kód 2: 2271385
219 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Zažijte pořádnou dávku legrace s Lego Super Mariem a vychutnejte si pořádnou porci zábavy s oblečkem Tanuki Mario. Jde o interaktivní doplněk pro Lego Maria (figurka není součástí balení). Tento doplněk je navržen pro použití s Lego figurkou Maria ze startovacího setu Dobrodružství s Mariem. Když má Lego Mario tento obleček na sobě, může se točit a získat tak extra porci digitálních mincí ještě před tím, než se postaví protivníkům. Startovací sadu a rozšiřující sety Lego Super Mario lze obohatit i o další doplňky, například o obleček Tučňák Mario.

  • Počet kostek: 13

V balíčku najdete ilustrovaný návod, takže se sestavením si poradí i malé děti bez cizí pomoci. Bezplatná aplikace Lego Super Mario obsahuje návody na stavění, inspiraci pro kreativní hraní a spoustu dalšího. Seznam kompatibilních zařízení s operačním systémem Android a iOS najdete na stránkách Lego.com/devi­cecheck. Oblíbené sety Lego Super Mario přenáší kultovní postavičku do skutečného světa a dávají fanouškům možnost rozšiřovat a přestavovat vlastní jedinečnou herní platformu.

Lego kostky splňují přísné normy. Lze je vždy bezpečně a pevně spojovat, díky čemuž je možné z nich stavět i rozměrově objemné modely. Lego dílky splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 9 x 12 x 5 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Super Mario
Počet dílků stavebnice: 13
Věk: Od 6 let
Načítám