LEGO City 60275 - Policejní vrtulník

Snadno sestavitelná sada Policejní vrtulník představuje parádní úvod do světa Lego City, kde se kluci a holky od 4 let mohou ponořit do neomezeného kreativního hraní.
EAN: 5702016912180
Kód 1: 60275LEG
Kód 2: 2260275
209 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Snadno sestavitelná sada Policejní vrtulník představuje parádní úvod do světa Lego City, kde se kluci a holky od 4 let mohou ponořit do neomezeného kreativního hraní. Co se ukrývá uvnitř krabice? Robustní model policejního vrtulníku, vodní skútr zlodějky a dva dílky v podobě bankovek, a k tomu navíc minifigurky policisty a zlodějky. Stačí přidat špetku fantazie a zábava nikdy neskončí! Policejní vrtulník nabízí kokpit pro minifigurku, funkční vrtule a otevírací trup pro dopadenou zlodějku. Děti mohou připojit zlodějku a ukradené bankovky k vodnímu skútru. Vrtulník má dekorativní policejní kostku a světlomet. Policejní stavebnice řady Lego City obsahují barevné budovy, úžasné modely vozidel a zábavné postavy. Děti se tak mohou těšit na nekonečné hodiny kreativního hraní.

  • Helikoptéra měří přes 8 cm na výšku, 12 cm na délku a 5 cm na šířku

  • Počet dílků: 51

Tato stavebnice pro děti od 4 let obsahuje jednoduchý tištěný a digitální návod na stavění, ale také speciální začátečnickou kostku, s jejíž pomocí se do sestavování Lego modelů mohou směle pustit i začátečníci. Všechny Lego kostky a dílky jsou vyráběny v souladu s přísnými standardy kvality tak, aby byly konzistentní, kompatibilní a aby se s nimi dobře hrálo – a to již od roku 1958. Sady od Lego City procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 14 x 16 x 6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 51
Věk: Od 4 let
Načítám