LEGO City 60227 - Měsíční vesmírná stanice

Dopřejte svým malým kosmonautům dobrodružství ve vesmíru na misích inspirovaných opravdovými projekty NASA.
EAN: 5702016370478
Kód 1: 2260227
Kód 2: 60227LEG
1 159 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
Popis produktu
Parametry

Dopřejte svým malým kosmonautům dobrodružství ve vesmíru na misích inspirovaných opravdovými projekty NASA. Detailní sada Lego City Měsíční vesmírná stanice nabízí 3 odnímatelné, modulární části, které lze přizpůsobit a uspořádat podle libosti. Najdeš tady kuchyňský modul, modul pro spaní a cvičení a laboratorní modul se světelnou kostkou, a navíc taky středovou přechodovou komoru, odnímatelnou družici a raketoplán, který je vybaven otevíracím kokpitem a úložným prostorem. Součástí sady jsou také 4 minifigurky a robot.

Vesmírná agentura Lego City tě potřebuje! Přidej se k posádce astronautů na měsíční vesmírné stanici a pomoz jim s výzkumem. Můžeš si odpočinout u pizzy a televize, potom si trochu zacvičit na běžeckém pásu a pak si dopřát šlofík na antigravitační posteli. Až bude čas na akci, obleč astronauty do skafandrů a vydej se s nimi v raketoplánu vezoucím měsíční geody zpátky na Zem, ať je tam mohou vědci pořádně prozkoumat. Pssst! Víš, že je tato sada inspirovaná opravdovými misemi NASA? Super, že!

  • Raketoplán měří přes 4 cm na výšku, 12 cm na délku a 12 cm na šířku.

  • Družice měří přes 3 cm na výšku, 5 cm na délku a 17 cm na šířku.

  • Kuchyňský modul měří přes 7 cm na výšku, 13 cm na délku a 8 cm na šířku.

  • Laboratorní modul měří přes 7 cm na výšku, 7 cm na délku a 6 cm na šířku.

  • Obývací modul měří přes 7 cm na výšku, 7 cm na délku a 6 cm na šířku.

  • Hlavní přechodová komora měří přes 7 cm na výšku, 11 cm na délku a 17 cm na šířku.

Počet dílků: 412

Dopřejte všem Lego stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci Lego Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění jim umožní za pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provede stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy.

Rozměry kusového balení: 28 x 48 x 6 cm

Balení: 1 ks
Věk: 6+
Načítám