LEGO Disney 43175 - Anna a Elsa a jejich pohádková kniha dobrodružství

Děti si mohou hrát na život na hradě Arendelle s touto jedinečnou sadou Lego Disney  Anna a Elsa a jejich pohádková kniha dobrodružství. 
EAN: 5702016618617
Kód 1: 2243175
Kód 2: 43175LEG
499 Kč
445 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Děti si mohou hrát na život na hradě Arendelle s touto jedinečnou sadou Lego Disney Anna a Elsa a jejich pohádková kniha dobrodružství.

Otevřete knihu a prozkoumejte celý mikrosvět na zámku! Přejděte po mostě do hradu Arendelle a prohlédněte si parádní interiér. Pomozte Disney princezně Anně doprovodit zpívající Elsu od Disneyho pěknou melodií. Pak si běžte na chvíli zdřímnout do ložnice. Až se občerstvíte, pořádně se oblečte a naskočte na sáně. Elsa zařídila, aby venku sněžilo! Juchů! Sáňkování s přáteli je taková zábava! Chcete si postavit sněhuláka?

Tato sada obsahuje přizpůsobitelnou otevírací knihu se 2 oblastmi, okolí hradu Arendelle s mostem, samotný hrad se skládací střechou a interiér hradu s velkým pianem a ložnicí, a k tomu navíc 2 archy samolepek pro výzdobu knihy. Zábavné a vzrušující hraní i na cestách. Tato přenosná sada podpoří děti v rozvoji tvůrčích dovedností. Mohou se s ní bavit buď samostatně, nebo v kombinaci s dalšími Lego Disney sadami pro ještě více kreativních možností. Navíc se jedná o skvělý vánoční nebo narozeninový dárek pro malého fanouška filmu Ledové království 2 od studia Disney.

Oblíbené postavy a scény umožňují snadné hraní. Tento kreativní Disney dárek nabízí tři propracované mikropanenky, Disney princeznu Elsu, Annu a Kristoffa, a k tomu navíc Lego figurku Olafa vyrobenou pro řadu Disney. Díky těmto prvkům se mohou děti rychle pustit do stavění.Jednotlivé oblasti jsou navrženy tak, aby v dětech podněcovaly fantazii v důvěrně známém světě.

Rozměry kusového balení: 19 x 6 x 21 cm

Balení:1 ks
Filmový hrdina:Walt Disney, Ledové království
Věk:5+
Načítám