LEGO Technic 42111 - Domův Dodge Charger

Dopřejte fanouškům filmové série Rychle a zběsile porci závodnického vzrušení a nechte je postavit si Domův Dodge Charger od Lego Technic.
EAN: 5702016617498
Kód 1: 2242111
Kód 2: 42111LEG
2 599 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Dopřejte fanouškům filmové série Rychle a zběsile porci závodnického vzrušení a nechte je postavit si Domův Dodge Charger od Lego Technic. Model byl inspirován kultovním autem 1970 Dodge Charger R/T a je plný autentických detailů. Otevírací kapota ukrývá Lego verzi ikonického motoru V8. Z dalších úžasných prvků můžeme jmenovat například pohyblivé písty, odpružení, systém řízení a ikonické dmychadlo. V kufru najdete dokonce lahve dusíku, které Domovi v nebezpečných honičkách propůjčí nedostižitelnou rychlost.

Sada obsahuje 1077 dílků a představuje tak zábavnou výzvu pro děti a fanoušky, kteří milují modely aut. Věrná replika původního vozu 1970 Dodge Charger R/T překvapí spoustou realistických doplňků. Díky autentickým prvkům, včetně pohyblivých pístů, odpružení, systému řízení a dmychadla, se fanoušci budou cítit, jako by řídili opravdové auto. Po závodech si fanoušci mohou model vystavit v ikonické poloze na zadních kolech.

Model auta měří přes 39 cm na délku, 16 cm na šířku a 11 cm na výšku.

Počet dílků: 1077

Přesně jako ve skutečnosti! Děti ve věku od 10 let si stavění vlastní repliky slavného vozu Dominica Toretta doslova zamilují. A až bude váš Dodge Charger hotový, užijete si s ním spoustu zábavy při přehrávání slavných scén z Rychle a zběsile nebo pořádání vlastních adrenalinových pouličních závodů s kamarády v pokoji. Úžasná stavebnice pro kreativní hraní Řada Lego echnic přináší pokročilé stavebnice pro fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu.

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 10 let
Načítám