LEGO Friends 41375 - Zábavný park na molu

Navštiv zábavní molo v městečku Heartlake a užij si den plný legrace. Nejprve si dej batoh do úschovy, ať ho neztratíš, a pak vyraz na kolotoč! 

EAN: 5702016370195
Kód 1: 2241375
Kód 2: 41375LEG
3 119 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Navštiv zábavní molo v městečku Heartlake a užij si den plný legrace. Nejprve si dej batoh do úschovy, ať ho neztratíš, a pak vyraz na kolotoč! Změř výšku odvážné Lego Friends Emmy předtím, než se půjde projet na pirátské lodi duchů, kde na ni čekají kostlivci, netopýři a strašidelní pavouci. Snaž se příliš nekřičet, až tě bude Chloe převlečená za mořskou pannu fotit. Doufejme, že se fotka vydaří, jinak půjde kamarádka přes palubu!

Součástí sady je i kolotoč se třemi sedadly, která lze roztočit pomocí speciální funkce. Hlavní atrakcí je ale pirátská loď duchů, kde se mohou kamarádky trochu bát a užít si vzrušení při zběsilé jízdě kolem vraku pirátské lodi. Jakmile vozík projede skrz závěs strašidelného kolotoče, vjede do světa netopýrů, kostlivců a škorpionů. S pěti minipanenekami, dvěma figurkami zvířátek a dvěma figurkami kostlivců v této sadě si užiješ hodiny kreativního hraní. 

Stavebnice se zábavním parkem obsahuje 5 minipanenek: Olivii, Emmu, Stephanie, Zacka a Chloe. A navíc taky figurky delfína, ptáčka a 2 kostlivců. V sadě najdeš pokladnu, stánek s občerstvením, kolo štěstí, kolotoč a pirátskou loď duchů. Pirátská loď duchů nabízí metr na měření výšky dětí, vstupní závěs, vozík ve tvaru lodi a zběsilou dráhu skrze spoustu strašidelných míst. Doplňky zahrnují popcorn, zmrzlinu, vafli, vstupenku, peníze, mobilní telefon, kabelku, sušenku, košíčky, pizzu a medvídka. Mezi doplňky pirátské lodi duchů najdeš závěs a dílky plachet, které jsou novinkou pro rok 2019, kormidlo, zlatý pohár a láhev, lucerny, meče, truhlu s pokladem, dílky drahokamů, hrnec, rybářský prut, obří škebli, chobotnici a medúzu, zlaté mince, pavouka, škorpiona, netopýra, dílky různých mořských tvorů, fotoaparát, světelnou kostku, korál a kotvu. 

  • Pirátská loď duchů měří více než 30 cm na výšku, 17 cm na délku a 40 cm na šířku.

  • Kolotoč měří přes 26 cm na výšku, 18 cm na šířku a 18 cm do hloubky.

  • Obsahuje svítící Lego  kostku.

  • Tento produkt vyžaduje dvě LR 41 1,5 V baterie, které jsou součástí sady.

Rozměry kusového balení: 38 x 10 x 58 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 8 let
Načítám