LEGO City 60403 - Sanitka a snowboardista

Pusťte se se svou ratolestí do hraní se stavebnicí Lego City Sanitka a snowboardista.
EAN: 5702017566764
Kód 1: 2260403
Kód 2: 60403LEG
379 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Pusťte se se svou ratolestí do hraní se stavebnicí Lego City Sanitka a snowboardista. Součástí je model sanitky s robustními pneumatikami vhodnými pro mise v terénu. Nechybí ani mini scéna zasněženého skateparku a minifigurka snowboardisty a záchranářky, se kterými si děti zaručeně užijí spoust legrace.

  • Sanitka měří přes 7 cm na výšku, 13 cm na délku a 7 cm na šířku

  • Počet dílků: 79

Tato snadno sestavitelná stavebnice záchranářského vozidla nabízí začátečnickou kostku Lego, obrázkové pokyny a 3D návod v doprovodné aplikaci LEGO Builder, která obsahuje intuitivní nástroje přibližování a otáčení, aby si děti mohly během stavění prohlížet modely ze všech úhlů. Vaše město, vaše pravidla! Ve stavebnicích z řady Lego City na vás čekají parádní vozidla, realistické modely a zábavné postavy. Malí stavitelé budou mítspoustu inspirace k přehrávání příběhů ze skutečného života. Zkombinujte tuto stavebnici sanitky s dalšími stavebnicemi z řady Lego City (prodávají se samostatně) a otevřete svět nekonečných herních možností.

Všechny prvky Lego splňují přísné průmyslové standardy od roku 1958, aby bylo zajištěno, že jsou konzistentní, kompatibilní a snadno se spojují. Lego kostky a dílky jsou testovány tak, aby splňovaly přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 19 x 4,6 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 79
Věk: Od 4 let
Načítám