LEGO Harry Potter - 76413 - Bradavice: Komnata nejvyšší potřeby

Postavte si kouzelnou komnatu, kterou může objevit jen ten, kdo ji skutečně potřebuje, se stavebnicí Lego Harry Potter Bradavice: Komnata nejvyšší potřeby pro děti od 8 let. 
EAN: 5702017413174
Kód 1: 2276413
Kód 2: 76413LEG
1 089 Kč cena s DPH
Skladem
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Postavte si kouzelnou komnatu, kterou může objevit jen ten, kdo ji skutečně potřebuje, se stavebnicí Lego Harry Potter Bradavice: Komnata nejvyšší potřeby pro děti od 8 let. Model má podobu části Bradavického hradu z kostek, kterou lze otevřít pro snadné hraní. Komnata nejvyšší potřeby ukrývá celou řadu zajímavých věcí, včetně sestavitelného gramofonu a diadému. Nechybí ani odnímatelný pokoj ve vrchním patře, kde najdete Šedou dámu. Zažijte znovu napínavý útěk z filmu Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 s 5 minifigurkami – Harrym Potterem, Hermionou Grangerovou, Dracem Malfoyem, Blaisem Zabinim a Šedou dámou. Nechybí ani figurka cornwallského raracha a sestavitelná figurka zložáru, kterou lze přestavět na ohnivého hada.

  • Tento všestranný model měří 39 cm na výšku, 17 cm na šířku a 7 cm do hloubky

  • Počet dílků: 587

Tuto stavebnici Lego můžete připojit k dalším modelům z této řady, a vytvořit tak celý Bradavický hrad. Stáhněte si aplikaci s návody Lego Builder, která dětem umožní vychutnat si zcela novou porci zábavy při stavění díky funkcím přibližování a otáčení modelů ve 3D, ukládání stavebnic a sledování postupu.

Lego prvky splňují přísné průmyslové standardy kvality, aby bylo zajištěno, že jsou konzistentní, kompatibilní a těsně spojitelné.Lego kostky a dílky procházejí všemi možnými testy, aby bylo zajištěno, že splňují přísné globální bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 26 x 38 x 7 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Harry Potter
Počet dílků stavebnice: 587
Věk: Od 8 let
Načítám