QMAN Cherry 4102-4 - Fotostudio Emily

Poznejte jedinečnou osobnost usměvavé Emily. Uchovejte vzpomínky na nejkrásnější a nejdůležitější momenty v životě se sadou pro malou fotografku.
EAN: 6955265616432
Kód 1: QM4102-1-C4
119 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry
Související produkt
Videa

Poznejte jedinečnou osobnost usměvavé Emily. Uchovejte vzpomínky na nejkrásnější a nejdůležitější momenty v životě se sadou pro malou fotografku.

Vysoce variabilní stavebnice Qman z pestrobarevných plastových kostiček lze kombinovat s podobnými stavebnicemi mnoha dalších významných výrobců. Vyrobeno z kvalitního, nezávadného a odolného, ABS plastu. Baleno v pestře potištěné papírové krabičce.

Hlavní vlastnosti:

  • 130 dílků a 1 figurka

  • kompatibilní se stavebnicemi dalších výrobců

Parametry:

  • Materiál: plast

  • Počet dílků: 130

  • Počet figurek: 1

  • Kompatibilní s Lego, Sluban, Cobi apod.

  • Rozměry balení: 22 x 14 x 4,5 cm

Firma QMAN byla založena poté, co si pan Zhan Kehua přivezl z dovolené v zahraničí stavebnici, která nadchla jeho dvě děti. Jejich zájem pro kostky stavebnice ho inspiroval k vytvoření vlastní firmy. Už roku 1984 založil továrnu na zpracování plastu, ale v roce 1994 se zrodila značka QMAN. V roce 2003 se firma QMAN stala druhou největší značkou stavebnic ve východní Evropě. Roku 2012 zautomatizovali výrobu a později otevřeli i druhou továrnu. Brzy na to uvedli nabídku stavebnic určených dívkám a později vyvinuli i řadu větších kostek pro nejmenší.

Stavebnice odpovídají mezinárodním standardům. Pro vedení QMAN je důležité, aby měly stavebnice vysokou kvalitu a byly finančně dostupné většině dětí. Chtějí děti podporovat a pomáhat rozvíjet jejich představivost, kreativitu a motorické dovednosti.

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 130
Věk: Od 6 let

Cherry-Studio Sets

Načítám