QMAN Build N Learn 2903 - Stavební box - slon

 Úložný box plný stavebních kostek lze změnit na roztomilého slona třemi kroky. Box má mnoho úchytů, díky tomu je lehce přenosný. 
EAN: 6955265606303
Kód 1: QM2903
1 076 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

 Úložný box plný stavebních kostek lze změnit na roztomilého slona třemi kroky. Box má mnoho úchytů, díky tomu je lehce přenosný. 

Hlavní vlastnosti:

  • v balení 1104 dílků

  • netoxický ABS plast

Parametry:

  • Počet dílků: 1104

  • Materiál: plast

  • Kompatibilní se stavebnicemi Lego, Sluban, Cobi apod.

Firma QMAN byla založena poté, co si pan Zhan Kehua přivezl z dovolené v zahraničí stavebnici, která nadchla jeho dvě děti. Jejich zájem pro kostky stavebnice ho inspiroval k vytvoření vlastní firmy. Už roku 1984 založil továrnu na zpracování plastu, ale v roce 1994 se zrodila značka QMAN. V roce 2003 se firma QMAN stala druhou největší značkou stavebnic ve východní Evropě. Roku 2012 zautomatizovali výrobu a později otevřeli i druhou továrnu. Brzy na to uvedli nabídku stavebnic určených dívkám a později vyvinuli i řadu větších kostek pro nejmenší.

Stavebnice odpovídají mezinárodním standardům. Pro vedení QMAN je důležité, aby měly stavebnice vysokou kvalitu a byly finančně dostupné většině dětí. Chtějí děti podporovat a pomáhat rozvíjet jejich představivost, kreativitu a motorické dovednosti.

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 1104
Věk: Od 3 let
Načítám