LEGO Marvel Avengers 76166 - Boj ve věži Avengerů

Sada Lego Marvel Avengers: Boj ve věži Avengerů dětem dá příležitost zažít akci se superhrdiny na vlastní kůži, ať už budou líté boje probíhat uvnitř budovy, nebo v jejím okolí. Pestré doplňky, parádní funkce, spousta akce a dobrodružství!
EAN: 5702016761382
Kód 1: 2276166
Kód 2: 76166LEG
2 169 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Sada Lego Marvel Avengers: Boj ve věži Avengerů dětem dá příležitost zažít akci se superhrdiny na vlastní kůži, ať už budou líté boje probíhat uvnitř budovy, nebo v jejím okolí. Pestré doplňky, parádní funkce, spousta akce a dobrodružství!
Superhrdinové Iron Man a Black Widow poměří síly s Red Skullem a jeho agenty A.I.M. v epické bitvě odehrávající se v pětipatrové věži Avengerů. Budovu lze otevřít, aby si děti mohly pohodlně hrát v úžasném interiéru, a vychutnaly si tak nápadité dobrodružství. Nic jim nebrání nechat vybuchnout energetické jádro, otevřít vězení, zhroutit balkon, zahájit raketový útok – v této ikonické newyorské základně superhrdinů od Marvelu jsou možnosti zkrátka neomezené.

Potkejte se s marvelovskými superhrdiny ve skutečném světě díky Lego stavebnicím! Pokud hledáte skvělý narozeninový či vánoční dárek pro vašeho malého superhrdinu od 8 let, stavebnice od Lego Marvel Avengers se sběratelskými figurkami, úžasnými funkcemi a nekonečnými možnostmi kreativní zábavy jsou pro vás tím pravým. Lego Marvel Avengers: Boj ve věži Avengerů nabízí pětipatrovou budovu se 7 místnostmi a bezpočtem možností pro přehrávání příběhů s postavami od Marvelu. V budově nechybí garáž pro motorku Black Widow, místnost reaktoru, zbrojnice, laboratoř, vězení a 2 balkony. Minifigurka Iron Mana je dodávána s 2 dalšími brněními: Blazer a Tazer. Otevírací budova ukrývá 5 pater propracovaného interiéru, který zaručí dlouhé hodiny hraní. Zábavné funkce, jako vězení, které lze odpálit, padající balkon nebo raketomet, nakopnou dětskou představivost. Tato stavebnice inspirovaná světem superhrdinů od Marvelu představuje ideální vánoční nebo narozeninový dárek pro děti ve věku od 8 let, které milují akci a dobrodružství. 

  • Věž Avengerů od Lego Marvel měří 44 cm na výšku a ukrývá spoustu funkcí a doplňků, které malí stavitelé využijí k přehrávání nápaditých a epických příběhů.

  • Počet kostek: 685

Nejsou zapotřebí žádné baterie. Kreativní zábava s touto stimulující hračkou začne ihned po otevření krabice. Díky srozumitelnému návodu si děti mohou bez prodlení začít hrát a stavět. Jednoduchý návod na stavění zajistí, že si malí superhrdinové užijí legraci na maximum. Stavebnice Lego Marvel Avengers, ve kterých nechybí sběratelské minifigurky, modely vozidel, zbraně a další vychytávky, vezmou děti do světa superhrdinů od Marvelu. 

Již od roku 1958 splňují Lego stavebnice ty nejvyšší standardy. Můžete si být jisti, že jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání. Každá Lego sada pro děti splňuje ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality. 

Rozměry kusového balení: 38 x 35 x 7 cm

Balení: 1 ks
Filmový hrdina: Avengers
Počet dílků stavebnice: 685
Věk: Od 8 let
Načítám