LEGO Speed Champions 76903 - Chevrolet Corvette C8.R a 1968 Chevrolet Corvette

Stavebnice Chevrolet Corvette C8.R a 1968 Chevrolet Corvette od Lego Speed Champions skvěle poslouží jako dárek pro všechny fanoušky rychlých automobilů.
EAN: 5702016912494
Kód 1: 2276903
Kód 2: 76903LEG
915 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Chevrolet Corvette C8.R a 1968 Chevrolet Corvette od Lego Speed Champions skvěle poslouží jako dárek pro všechny fanoušky rychlých automobilů. Děti a milovníci výkonných strojů díky ní mohou získat a prozkoumat 2 ikonické vozy Corvette z různých období. Repliky jsou plné autentických detailů a majitelům zaručí zábavný stavitelský zážitek. Navíc jsou skvělé jak na výstavku, tak k přehrávání napínavých závodů!

Vozidla z řady Speed Champions jsou vybavené širokým podvozkem, díky kterému se na ně vejde kokpit pro 2 minifigurky a velká řada realistických detailů. 2 minifigurky jezdců Chevrolet s veškerou výbavou pak slibují legendární závodnickou akci. Stavebnice Lego Speed Champions přináší autentické repliky inovativních a slavných vozů. Tyto sběratelské modely jsou ideální na výstavku, ale také k přehrávání vzrušujících závodů s dalšími auty z řady Speed Champions. Dva impozantní modely Chevrolet Corvette k závodění a na výstavku. Obsahuje 2 modely vozů Chevrolet Corvette a 2 minifigurky jezdců pro přehrávání napínavých závodů. Skvělé pro hraní v jednom nebo s kamarády či rodinou, ale také k vystavení v pokoji. Tato stavebnice s 512 dílky udělá radost klukům a holkám ve věku od 8 let.

  • Corvette C8.R měří 16 cm na délku a 7 cm na šířku

  • Počet kostek: 512

Lego kostky splňují ty nejvyšší oborové standardy již od roku 1958, což zaručuje, že jsou vždy konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné rozebírání. Sady Lego Speed Champions procházejí důkladnými testy, abyste měli jistotu, že každý výrobek splňuje přísné bezpečnostní normy.

Rozměry kusového balení: 19 x 7 x 35 cm

 

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 512
Věk: Od 8 let
Načítám