LEGO Technic 42116 - Smykový nakladač 2v1

Pokud hledáte dárek pro děti, které milují velké stroje ze staveniště, tento Smykový nakladač od Lego Technic je určitě na dlouho zaměstná!
EAN: 5702016889215
Kód 1: 42116LEG
Kód 2: 2242116
219 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Pokud hledáte dárek pro děti, které milují velké stroje ze staveniště, tento Smykový nakladač od Lego Technic je určitě na dlouho zaměstná! Stavebnice Smykový nakladač od Lego Technic představuje skvělý dárek pro všechny mladé fanoušky stavění. V pestré škále autentických prvků nechybí funkční lopata. Děti si zamilují stavění nakladače a prozkoumávání všech jeho parádních prvků a funkcí. Stroj disponuje otevírací kabinou, lopatou, která se zvedá a vyklápí, řídicím panelem a bezpečnostní klecí. A jakmile si s nakladačem dohrají, mohou model přestavět na úžasný hot rod. Realistické detaily zaručí, že se děti k této stavebnici budou neustále vracet, aby si přehrávaly bezpočet různých dobrodružství ze staveniště, závodiště či farmy.

  • Model smykového nakladače měří přes 9 cm na výšku, 14 cm na délku a 6 cm na šířku

  • Počet kostek: 140

Pro ještě větší porci zábavy mohou děti model přestavět na parádní hot rod. S interaktivním návodem Instructions PLUS bude stavění ještě zábavnější. Tento digitální pomocník, který je dostupný v rámci aplikace s Lego návody na stavění, nabízí nástroje pro přibližování a otáčení modelů. I malé děti tak zvládnou stavět bez pomoci. Řada Lego Technic přináší pokročilé stavebnice pro mladé fanoušky, kteří se cítí na náročnější stavitelskou výzvu.

Již od roku 1958 splňují kostky Lego Technic ty nejpřísnější standardy, díky čemuž jsou dílky konzistentní, kompatibilní a vždy dobře drží. Dílky Lego Technic vyhovují přísným globálním bezpečnostním normám.

Rozměry kusového balení: 14 x 16 x 7 cm

Balení: 1 ks
Počet dílků stavebnice: 140
Věk: Od 7 let
Načítám