LEGO Friends 41379 - Restaurace v městečku Heartlake

V Lego městečku Heartlake voní pizza. Dojeď s Lego Friends Emmou na skútru do pizzerie, kde na ní čeká Ethan. 

EAN: 5702016537819
Kód 1: 2241379
Kód 2: 41379LEG
1 425 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

V Lego městečku Heartlake voní pizza. Dojeď s Lego Friends Emmou na skútru do pizzerie, kde na ní čeká Ethan. Pomoz kocourovi Chicovi skamarádit se s Pestem a vyraz s těmito chlupáči na lov dobrot k popelnicím. Přestože je už dnes restaurace zavřená, jeden návštěvník ještě přece jen dorazil. Obleč Ethanovi maskování Prankzyho v podobě černé helmy a pomoz mu nasprejovat graffiti na popelnici a zdi.

Realistické prvky, jako jsou například salátový bar, recepce a kamenná pec na pizzu, zaručí hodiny kreativního hraní. Tvůrčí děti si také mohou hrát na šéfkuchaře, chystat jídlo v kuchyni a pak ho servírovat hostům u stolů. Salátový bar se dá posunout, ať je v restauraci více prostoru na hraní. Venku si pak děti užijí hromadu zábavy s kocourem Chicem a jeho kočičím kamarádem, který žije u restaurace. Večer může vaše dítě projevit své výtvarné vlohy jako tajemný graffiti umělec, který se přišel na restauraci podepsat. Tato dobrodružná stavebnice obsahuje tři minipanenky: Emmu, Ethana a kuchaře, a navíc dvě Lego figurky koček. 

Součástí jsou tři Lego minipanenky: Lego Friends Emma, Ethan a kuchař, a navíc dvě Lego figurky koček. Stavebnice nabízí dvoupodlažní restauraci, Lego skútr a oddělený salátový vozík. Lego Friends restaurace je vybavena pecí na pizzu, recepcí, jídelním prostorem na balkoně, kuchyní, WC, popelnicí a venkovní terasou. Doplňky zahrnují 2 ryby, menu, poznámkový blok, 2 přilby, 2 spreje, graffiti samolepky, květiny, toaletní papír, kuchyňské náčiní, zdobené dlaždice s pizzou a těstovinami, hasicí přístroj, 3 vidličky, 3 nože, 3 talíře a pero. Mezi kuchyňskými doplňky najdeš pizza pánev, špachtli, pánev na pečení, pánev na smažení, omáčník a šlehač. Salátový bar obsahuje Lego jídlo, například 2 bagety, salát, láhev oleje a 3 košíčky.

Restaurace měří přes 17 cm na výšku, 24 cm na šířku a 12 cm do hloubky.

Rozměry kusového balení: 28 x 6 x 48 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 6 let
Načítám