LEGO Technic 42083 - Bugatti Chiron

Užij si dokonalý technický zážitek s pokročilou stavební sadou Lego Technic Bugatti Chiron. Tento exkluzivní model byl vyvinut ve spolupráci se společností Bugatti a má vystihovat esenci sportovních aut. 

EAN: 5702016274622
Kód 1: 2242083
Kód 2: 42083LEG
8 905 Kč cena s DPH
Vyprodané
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 0ks
Popis produktu
Parametry

Užij si dokonalý technický zážitek s pokročilou stavební sadou Lego Technic Bugatti Chiron. Tento exkluzivní model byl vyvinut ve spolupráci se společností Bugatti a má vystihovat esenci sportovních aut. Je k dispozici v zářící aerodynamické karosérii, s drátěnými ráfky opatřenými logem s nízkoprofilovými pneumatikami a s propracovanými brzdovými kotouči. Přístupný kokpit obsahuje osmistupňovou převodovku Technic s pohyblivými prvky a volant se znakem Bugatti. Vlož rychlostní klíč a můžeš přepnout aktivní zadní křídlo z manipulační do rychlostní polohy. Zadní poklop ti umožní nahlédnout do propracovaného motoru W16 s pohyblivými písty, zatímco pod kapotou objevíš jedinečné sériové číslo a kompaktní nákladový prostor obsahující stylové příruční zavazadlo Bugatti.

Tento model v měřítku 1:8 je k dispozici v kombinaci dvou odstínů modré, která je pro společnost Bugatti typická a která odráží typickou barvu této značky, a se sadou samolepek pro úpravu detailů.

Sada se dodává v luxusním obalu a obsahuje sběratelskou brožurku s barvami a obsáhlý návod na stavění.

Rozměry kusového balení: 57 x 38 x 15 cm

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 16 let
Načítám