Corfix X-ray SnapKits 02091 - T-Rex

Anatomický model nejslavnějšího dinosaura všech dob, model vysoké kvality s profesionálně nabarvenými částmi.

EAN: 4009803020914
Kód 1: 18-5705
949 Kč
854 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 1 ks
Centrální sklad Vyprodané
- +
ks
Popis produktu
Parametry

 

Balení obsahuje 36 jednotlivých částí ke složení modelu s podrobným návodem a popisem. Anatomický model vysoké kvality s profesionálně nabarvenými částmi.

Velikost modelu: 126 x 279 mm

Pro rod tyrannosaurů je charakteristická velká lebka, masivní tělo a těžký svalnatý ocas, především však jejich velmi krátké přední končetiny s pouze dvěma prsty. T-Rex, jenž měřil na délku kolem 15 metrů, patřil mezi největší suchozemské masožravce. Svalnatý obr, který běhal po zadních nohou. Každá část těla tohoto nebezpečného predátora, obzvláště jeho robustní, 1,5 m dlouhá lebka s děsivými čelistmi, byla opravdu brutálním drtičem kostí. Nálezy naznačují, že tento nejznámější druh dinosaura obýval naši planetu zhruba před 68 miliony let př. n. l. T-Rex proto žil na konci křídového období. Anatomický model nejslavnějšího dinosaura všech dob.

Důležité: Tento model je zásadně vzdělávacího charakteru a jako takový by měl nalézt své místo vedle vědeckých experimentů či chemických sad. Jednoduchý na sestavení. Stačí pouze spojit jednotlivé části, není potřeba žádných nožů ani kleští. X-ray – to jsou přesné, předbarvené zacvakávací stavebnice. Jedná se o autentické duplikáty s celou kostrou i orgány. Zvláštností modelů je, že i po jejich složení umožňují vidět vnitřní stavbu těla těchto zvířat, a to díky některým průhledným částem. Skvělé modely, které mladým vědcům názorně vysvětlují, jak příroda pracuje, a berou je na vzrušující poznávací cestu anatomií zvířat.

Detaily modelu:

počet dílů: 36

délka: 279 mm

výška: 126 mm

Doporučeno pro děti od 8 let.

Upozornění: Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET!

 

Balení:1 ks
Věk:Od 8 let
Načítám