Spacerail Stavebnice Spacerail Level 8 - 40 000 mm

Spacerail je unikátní stavebnice, která rozvíjí tvořivost a je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé. Stavebnice Spacerail spočívá v tom, že stavíte horskou dráhu, ve které poté jezdí kulička. Spacerail umožňuje stavě různé lopingy, spirály,…

Kód 1: 231-8
2 159 Kč
1 759 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Spacerail je unikátní stavebnice, která rozvíjí tvořivost a je vhodná jak pro děti, tak pro dospělé. Stavebnice Spacerail spočívá v tom, že stavíte horskou dráhu, ve které poté jezdí kulička. Spacerail umožňuje stavě různé lopingy, spirály, skokánky a mnohem více! Veškeré stavebnice Spacerail obsahují český, podrobně ilustrovaný návod.

Spacerail je stavebnice, která se skláda z různých stojanů, kolejí, výhybek a výtahů. Z těchto součástek umožňuje Spacerail postavit nespočet různých drah. Spacerail vám nedává žádné limity, takže si můžete stavebnici postavit přesně tak, jak chcete. Díky automatickému výtahu, stačí Spacerail po složení jenom zapnout a můžete dlouhé hodiny sledovat, jak se v něm prohání jedna nebo více kuliček.

Spacerail není nijak limitován a můžete bez problémů spojit více drah do sebe. Díky tomu můžete ze stavebnice Spacerail udělat opravdové umění! Stavebnice je určena pro děti od 15 let. Spacerail je rozdělen do několika úrovní podle obtížnosti (level 1 - level 8).

Spacerail Level 8 je nejpokročilejší úrovní unikátní stavebnice Spacerail a je vhodná pro zkušenější stavitele. Chcete-li postavit tu nejšílenější dráhu, tak je Spacerail Level 8 určen právě pro vás. Spacerail Level 8 obsahuje kromě základních součástek i mnoho dalších zpestřovacích prvků. Obsahuje například doskokový kalíšek, horizontální spirálu, 3 samostatné výtahy a další vychytávky.

Spacerail Level 8 obsahuje:
- 40 metrů kolejí
- přes 150 různých součástek
- 60 cm vysoký automatický výtah (na baterii typu C - "buřt")
- 10 kovových kuliček
- ilustrovaný český návod

Pokud nejste tak zručný stavitel a na level 8 si zatím netroufáte, tak můžete do začátku zkusit nějaké nižší levely, postupně pak pořizovat vyšší levely, které pak můžete všechny spojit do jedné obrovské dráhy.


Délka trati: 40 000 mm
Velikost po složení: 138 x 37 x 44 (cm)

Balení:1 ks
Věk:Od 15 let
Načítám