Seva Stavebnice Seva Rescue 1

Stavebnice Seva Rescue 1 obsahuje 545 dílků. Můžete si sestavit např. hasičské auto s plošinou, hasičskou cisternu, zásahové vozidlo apod.

EAN: 8592812176292
Kód 1: 0301-55
Kód 2: 40030155
699 Kč
669 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Hasičská cisterna s vodním dělem, zásahové vozidlo, auto s požárním žebříem a spoustu dalšího určitě zvládnete postavit ze stavebnice SEVA Rescue 1. Dílky ve stavebnici mají reflexní barvu, stejně jako opravdová hasičská auta. SEVA Rescue 1 obsahuje 545 dílů a hasičské samolepky. (nápis hasiči s telefonním číslem) Součástí balení je i panáček Seváček.

"Hóóóřííí, hóóóřííí...." Někde hoří! Rychle nasedni do hasičské cisterny a vyraž na pomoc uhasit velký požár.

Stavebnice Seva je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky a mnoho dalších originálních staveb.

Rozměry: 35 x 33 x 9 cm

Hmotnost: 1,484 kg

Věková hranice není nijak omezená, i přesto výrobce doporučuje stavebnici pro děti od 4 let,  za dozoru rodičů si s ní vyhrají i děti mladší. A když přeskočíme školku a školu, zjistíme, že si ze stavebnice Seva rádi staví i rodiče a prarodiče.

Tato česká stavebnice neobsahuje žádné nebezpečné ftaláty, a tak není důvod, proč by měla chybět v dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30. výročí.

 

Balení:1 ks
Věk:Od 4 let
Načítám