Seva Stavebnice Seva - Combi Car 4

Combi Car 4 je unikátní skládací autíčko, z kterého složíte 50 různých variant. Autíčka COMBI CAR vykouzlí dětem nejen úsměv na tváři, ale rozvíjí jejich motoriku, představivost, fantazii a tvůrčí schopnosti. 

Kód 1: 1301-1
599 Kč
519 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Combi Car 4 je unikátní skládací autíčko, z kterého složíte 50 různých variant. Autíčka COMBI CAR vykouzlí dětem nejen úsměv na tváři, ale zároveň rozvíjí jejich motoriku, představivost, fantazii a tvůrčí schopnosti. 

Chcete děti zabavit na dlouhou dobu a chcete, aby si s hračkou, kterou jim koupíte, hrály co nejdéle a nehodily ji druhý den do kouta?

Skládací autíčka COMBI CAR - Jedna stavebnice, nespočet radostí...

... s až 50 variantami složení a modifikací. Stavebnice značky VISTA se vždy vyznačovaly velkou univerzálností a plnou kompatibilitou s produkty ze stejné řady. Ani u novinky COMBI CAR se tato vlastnost nezměnila a všechna autíčka COMBI CAR jsou vzájemně plně kompatibilní. Díky tomu je možné autíčko rozšiřovat a sestavovat stále nová a nová autíčka. I tato produktová řada je pro děti přitažlivá a tradičně rozvíjí motoriku, představivost, fantazii, tvůrčí schopnosti, trpělivost a soustředěnost našich dětí. Nezapomeňte tedy, že s jednou vnovou hračkou z řady COMBI CAR vzroste radost našich dětí (a nejen jich) až 50 násobně. :-)

  • Rozměry autíčka (D x V x Š): 36 x 16 x 16 cm

  • Obsah balení: kabina 2 díly (čumák a kabina), korba, podvozek, 2x šedý ochranný rám, 2x nosič dříví

  • Rozměry balení: 38 x 19 x 18 cm

  • Hmotnost: 1,1205 kg

Určeno pro děti od 3 let.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám