Seva Stavebnice Seva City Mini 2

Stavebnice SEVA CITY Mini 2 obsahuje 233 dílků včetně tří unikátních blikajících LED modulů. Jedná se o stavebnice SEVA v historii, která má blikající LED moduly. Stavebnice SEVA CITY Mini 2 díky unikátním LED modulům dostane další rozměr a…

EAN: 8592812186512
Kód 1: 0301-33
699 Kč
649 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 3 ks
Centrální sklad Vyprodané
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice SEVA CITY Mini 2 obsahuje 233 dílků včetně tří unikátních blikajících LED modulů. Jedná se o stavebnice SEVA v historii, která má blikající LED moduly. Stavebnice SEVA CITY Mini 2 díky unikátním LED modulům dostane další rozměr a dětem poskytnou ještě větší zábavu. LED moduly mají červenou, zelenou a bílou barvu.

Postavte si ze SEVA CITY Mini 2 nákladní auto, věž pro plavčíka nebo cokoliv podle Vašich představ či přestav Vašich dětí. Blikající auto, blikající věž, blikající letadlo, blikající dům, blikající pejsek, blikající všechno co postavíš.

Stavebnice Seva je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky a mnoho dalších originálních staveb.

Rozměry: 31 x 16 x 7 cm

Hmotnost: 0,724 kg

Věková hranice není nijak omezená, i přesto výrobce doporučuje stavebnici pro děti od 4 let,  za dozoru rodičů si s ní vyhrají i děti mladší. A když přeskočíme školku a školu, zjistíme, že si ze stavebnice Seva rádi staví i rodiče a prarodiče.

Tato česká stavebnice neobsahuje žádné nebezpečné ftaláty, a tak není důvod, proč by měla chybět v dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30. výročí.

SEVA se již nevyrábí pouze v modrobílém provedení, ale existuje spoustu dalších barevných provedení. Série SEVA CITY je vyráběna v pestrých a veselých barvách. Konkrétně je to kombinace bílých křížových spojek a zelených a fialových dílků. Dívčí SEVA je vyráběna v dívčích barvách, nebo SEVA Army ve vojenských barvách.

 

Balení:1 ks
Věk:Od 4 let
Načítám