Seva Stavebnice Seva City 1

Stavebnice Seva City 1 je novinkou mezi stavebnicemi Seva. Obsahuje 490 dílků, ze kterých si můžete postavit např. dopravní prostředky, ale i spoustu dalších staveb. Záleží jen na vaší fantazii.

EAN: 8592812176230
Kód 1: 0301-50
Kód 2: 360301-50
1 189 Kč
859 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 2 ks
Centrální sklad Vyprodané
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Stavebnice SEVA City 1 obsahuje 490 dílků a jedná se o první stavebnici SEVA v historii, která má zvukové moduly. Díky těmto modulům dodáte postaveným autíčkům, letadlům a dalším zvuk motoru nebo klaksonu. K tomu navíc si můžeš postavit auto, kterou může zatáčet. Stačí pouze otáčet volantem.

"Tůůt, Tůůt, pozor jedůů..." Někdo ti na silnici překáží? Zatrub na něj nebo zavrč motorem. K autům si postav originální čerpací stanici. 

Stavebnice Seva je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky a mnoho dalších originálních staveb.

Rozměry: 35 x 33 x 9 cm

Hmotnost: 1,341 kg

Věková hranice není nijak omezená, i přesto výrobce doporučuje stavebnici pro děti od 4 let,  za dozoru rodičů si s ní vyhrají i děti mladší. A když přeskočíme školku a školu, zjistíme, že si ze stavebnice Seva rádi staví i rodiče a prarodiče.

Tato česká stavebnice neobsahuje žádné nebezpečné ftaláty, a tak není důvod, proč by měla chybět v dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30. výročí.

 

 

Balení:1 ks
Věk:Od 6 let
Načítám