Seva Stavebnice Seva Army Jumbo

Stavebnice Seva Army Jumbo je novinkou mezi stavebnicemi Seva, neboť je obohacena o barvy vojenské armády. V této stavebnici naleznete celkem 1159 dílků, ze kterých si můžete postavit spoustu vojenských modelů, ale i mnoho dalšího.

EAN: 8592812176261
Kód 1: 0301-52
Kód 2: 40030152
1 499 Kč
1 435 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Seva Army Jumbo je novinkou mezi stavebnicemi Seva, neboť je obohacena o barvy vojenské armády. V této stavebnici naleznete celkem 1159 dílků, ze kterých si můžete postavit spoustu vojenských modelů, ale i mnoho dalšího. Baleno v praktickém plastovém boxu.

Stavebnice Seva je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky a mnoho dalších originálních staveb.

Věková hranice není nijak omezená, i přesto výrobce doporučuje stavebnici pro děti od 4 let,  za dozoru rodičů si s ní vyhrají i děti mladší. A když přeskočíme školku a školu, zjistíme, že si ze stavebnice Seva rádi staví i rodiče a prarodiče.

Tato česká stavebnice neobsahuje žádné nebezpečné ftaláty, a tak není důvod, proč by měla chybět v dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30. výročí.

Pro větší náročnost doporučujeme pro děti od 6 let.

 

 

Balení:1 ks
Věk:Od 6 let
Načítám