Seva Stavebnice Rescue 3

 

Utíkej, chvátej na pomoc. Panáček Seváček spadl a poranil si nohu. Skoč do sanitky a vyraž mu světelnou rychlostí na pomoc.

EAN: 8592812176322
Kód 1: 0301-57
Kód 2: 40030157
899 Kč
799 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 4 ks
Centrální sklad Vyprodané
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Panáček Seváček pomůže rád všem. Včetně panáčka Seváčka je ve stavebnici SEVA Rescue 3 537 dílů. Většina dílů má reflexní žlutou barvu stejně jako skutečné sanitky. Kromě sanitky z dílků obsažených v balení složíte záchranářský kamion nebo vrtulník. Stavebnice SEVA je ale natolik univerzální, že záleží pouze na Vaší fantazii co si z ní postavíte. 

Utíkej, chvátej na pomoc. Panáček Seváček spadl a poranil si nohu. Skoč do sanitky a vyraž mu světelnou rychlostí na pomoc.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila svoje 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.

Stavebnice SEVA Rescue 3 je určena dětem od 4 let. 

Rozměry: 35 x 33 x 8 cm

Hmotnost: 1,4572 kg

 

 

Balení:1 ks
Počet dílků stavebnice:537
Věk:Od 4 let
Načítám