Seva Stavebnice pro holky 2 Jumbo

Stavebnice SEVA Jumbo SEVA pro holky 2 obsahuje 1140 dílků a je spojení dvou stavebnic SEVA pro holky 1 a 2 do jednoho velkého praktického boxu.

EAN: 8592812176339
Kód 1: 0301-58
Kód 2: 40030158
1 590 Kč
1 349 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Stavebnice SEVA pro holky 2 Jumbo je určena pro holčičky od 4 let. Obsahuje 1140 dílků barevně laděných do dívčích barev – fialová, růžová, oranžová. V balení mimo klasických dílků najdete gumová kola, volant a sedačky. Ve stavebnici se nachází i řidič v podobě panáčka Seváčka, který se může posadit za volat kabrioletu či buginy a nebo se může pohoupat na houpačce či svézt v kočárku. Možnosti stavebnice SEVA jsou omezené pouze velikostí dětské představivosti a fantazie.

Nejen kluci, ale i holčičky mají rády stavebnici SEVA. Chtěli jsme jim dopřát také velké balení, kde jsou obsažena kolečka, sedačky nebo volant. SEVA pro holky 2 Jumbo je spojení dvou stavebnic SEVA pro holky 1 a 2 do jednoho velkého praktického boxu. Stavebnicí SEVA si holčičky budou zlepšovat kromě představivosti také manuální zručnost, která se jim bude v budoucnu jistě hodit nejen při domácích pracích.

Věková hranice není nijak omezená, i přesto výrobce doporučuje stavebnici pro děti od 4 let,  za dozoru rodičů si s ní vyhrají i děti mladší. A když přeskočíme školku a školu, zjistíme, že si ze stavebnice Seva rádi staví i rodiče a prarodiče.

Tato česká stavebnice neobsahuje žádné nebezpečné ftaláty, a tak není důvod, proč by měla chybět v dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30. výročí.

Rozměry balení: 37 x 20 x 26 cm

Balení:1 ks
Věk:Od 4 let
Načítám