Seva Stavebnice - Přijela pouť 1

Stavebnice Seva Přijela Pouť I.obsahuje 793 dílků ve zcela nových, veselých barvách. Pojďte si postavit např. kolotoč, houpačky, domečky,......u stavebnice SEVA se fantazii meze nekladou.

EAN: 8592812176209
Kód 1: 0301-38
829 Kč
779 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Seva Přijela pouť 1 obsahuje 793 dílků, ze kterých si můžete postavit např. kolotoč, houpačky, domečky a spoustu dalších modelů - fantazii se meze nekladou.

Stavebnice SEVA Přijela Pouť I. patří počtem dílků mezi nejobsáhlejší. Naleznete v ní 793 stavebních prvků ve zcela nových barvách.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás ...můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme, školku a školu pak Vám prozradím, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče... Tato ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku.

Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Hmotnost: 1,7925 kg

Balení:1 ks
Počet dílků stavebnice:793
Věk:Od 4 let
Načítám