Seva Stavebnice Patrol

 

Kdo chce pořádnýho teréňáka musí mít SEVU Patrol. Auto má térenní kola, pořádný blatníky, sklápěcí přední sklo nebo naviják na lano, kdyby chtěl někoho vytáhnout z písku.

EAN: 8592812176001
Kód 1: 0301-6
359 Kč
322 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

 

Podobně jako SEVA Traktor obsahuje SEVA Patrol unikátní díly k tomu, abyste si SEVU mohli rozšířit o džípa nebo terénní auto. V balení je 243 dílů a mezi nimi jsou díly jako sklápěcí přední rám skla, terénní kola, velké blatníky nebo naviják na lano. 

Kdo chce pořádnýho teréňáka musí mít SEVU Patrol. Auto má térenní kola, pořádný blatníky, sklápěcí přední sklo nebo naviják na lano, kdyby chtěl někoho vytáhnout z písku.

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2014 oslavila svoje 35 výročí. Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky... Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti. A když přeskočíme školku a školu pak Vám prozradíme, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče. Ryze ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku. Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

SEVA se již nevyrábí pouze v modrobílém provedení, ale existuje spoustu dalších barevných provedení.

Vyhovuje evropské normě EN71 o bezpečnosti hraček a její kvalita je pravidelně kontrolována. Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní a jejich možnosti se dají stále rozšiřovat.

Rozměry: 31 x 16 x 7 cm

Hmotnost: 0,5694 kg

SEVA Patrol je určena pro děti, kterým byly 4 roky. 

 

Balení:1 ks
Počet dílků stavebnice:243
Věk:Od 4 let
Načítám