Merkur Stavebnice Merkur - Mini Sumo GT12

Stavebnice Robota - Mini Sumo GT12 je konstruována jako základní stavebnice robota pro získávání základních znalostí a poznatků při konstrukci robotických modelů. Tuto stavebnici je možné rozšiřovat o již připravené a připravované moduly jako…

Kód 1: M40081
3 599 Kč
2 990 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Stavebnice Robota - Mini Sumo GT12 je konstruována jako základní stavebnice robota pro získávání základních znalostí a poznatků při konstrukci robotických modelů. Tuto stavebnici je možné rozšiřovat o již připravené a připravované moduly jako například zvuková čidla, čidlo rozpoznávající barvu. Jedná se o Open Source tedy otevřený systém, který můžete využívat s dalšími moduly (ať již zakoupené či vlastní konstrukce) nebo ve spojení s dalšími systémy pro komplexnější aplikace.

Řídící deska robota je již z výroby naprogramována základním kódem pro využívání robota v soutěžních kláních Mini Sumo. Funkce tohoto programu spočívá v orientaci robota v ringu (černý podklad s ohraničením bílou čárou), vyhledání protivníka a snahou o jeho vytlačení z ringu. Stavebnice je dodávána kompletně včetně motorů, řídící jednotky a procesoru PICAXE – 20M2. V základní sestavě stavebnice je modul infra, který je již v programovém kódu využit, ale lze jeho funkci samozřejmě dále libovolným způsobem měnit (vhodnou změnou zdrojového kódu). Programování řídící desky (procesoru) je velmi jednoduché, přes konektor na řídící desce se speciálním kabelem (součástí balení) propojí s klasickým PC a pomoci návodu dodaném na CD se seznámíte s principem programování a naučíte se samostatně programovat další činnosti robota.

Balení:1 ks
Věk:Od 10 let
Načítám