Alexander Stavebnice Malý konstruktér - Hasiči 150

Skvělý dárek pro kreativní děti. Kovová konstrukční stavebnice pro kreativní děti, pro začínající i pokročilé malé montéry a techniky. Rozvíjí jemnou motoriku, polytechnickou zdatnost, kreativitu a logické uvažování.

EAN: 5906018016925
Kód 1: 29001692
369 Kč
295 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Skvělý dárek pro kreativní děti. Kovová konstrukční stavebnice pro začínající i pokročilé malé montéry a techniky. Rozvíjí jemnou motoriku, polytechnickou zdatnost, kreativitu a logické uvažování.

Kovová stavebnice Malý konstruktér - Hasiči 150 obsahuje 314 dílků. 

Hmotnost výrobku: 0,68 kg
Rozměry: 22 x 4,8 x 31 cm (V, H, Š)

Celá série stavebnice Malý konstruktér obsahuje více něz 40 stavebnic s různým počtem dílků a stupněm obtížnosti. Nejmenší sady, kde najdete kolem 100 montážních dílů, jsou vhodné pro děti od 6 let. I s nimi již složíte velmi pěkné konstrukce a jednodušší stroje, se kterými si lze hrát. Kovové sady jsou doplněné také plastovými barevně potištěnými díly a dalšími součástkami, díky kterým vypadají dokončené modely velmi realisticky a opravdově. Hotové stroje a stavby jsou velmi pevné a najdou využití také jako hračky do různých dětských her a proto nikdy neomrzí.

Každé balení stavebnice obsahuje sadu nářadí a materiálu potřebného ke složení každého modelu. Jednotlivé modely se sestavují podle přehledného krokového obrázkového návodu, který je vložen do každé krabice. 

Balení:1 ks
Věk:Od 8 let
Načítám