Magformers Stavebnice Magformers - XL Cruiser - Stavební auto

XL Cruiser - Stavební auto obsahuje 27 žlutých a oranžových magnetických dílků se stříbrnou konturou a navíc i speciální ramena pro lopatu buldozeru, blikající / pípající stříšku plus volně nastavitelnou figurku stylového stavaře s helmou a…

EAN: 8809134361023
Kód 1: 706003
2 149 Kč
1 990 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

XL Cruiser - Stavební auto obsahuje 27 žlutých a oranžových magnetických dílků se stříbrnou konturou a navíc i speciální ramena pro lopatu buldozeru, blikající / pípající stříšku plus volně nastavitelnou figurku stylového stavaře s helmou a magnetickými příchytkami v rukou a botách.

 

Stříška s bezpečnostními světly a zvukovým signálem je dodávána s již zabudovanou baterií. Stříška svítí a pípá jen po omezenou kratší dobu po zmáčknutí spínače.
Z jediného balení lze postavit desítky různých variací stavebních aut a strojů, vše záleží jen na fantazii malého tvořitele...

 

Díky přítomnosti doplňkových plastových dílků je Stavební auto doporučováno až dětem od věku 3 let (užití samotných magnetických dílků Magfrormers nejsou věkem dítěte dle bezpečnostních atestů nijak omezeny). Vnitřní rozměry tenčích "chromovaných" čtverců jsou o něco menší, než u klasických dílků Magformers a těmto rozměrům odpovídají i v tomto balení použitá kolečka.

 

Naše samostatně prodejná kolečka Magformers nebo panely ABC tedy do těchto specifických čtverců z XL Cruiseru vsadit nelze.

 

Obsahuje celkem 27 dílků: 8 čtverců, 6 trojúhelníků, 2 lichoběžníky, 5 obdélníků, 6 kosočtverců, 2 podvozky s kolečky, speciální ramena pro lopatu buldozeru, blikající / pípající stříšku, figurku stylového stavaře

 

 

Rozměry balení: 41,2 x 28 x 7,2 cm

 

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 6 let
Načítám