Magformers Stavebnice Magformers - Vysoké trojúhelníky

Sada MAGFORMERS "Vysoké trojúhelníky" obsahuje 12 různobarevných magnetických rovnoramenných trojúhelníků balených samostatně ve folii. Tento velmi populární tvar umožní zeštíhlit a ozvláštnit mnoho klasicku robustních staveb.

EAN: 8809134600047
Kód 1: 60004
736 Kč
648 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Sada MAGFORMERS "Vysoké trojúhelníky" obsahuje 12 různobarevných magnetických rovnoramenných trojúhelníků  balených samostatně ve folii. Tento velmi populární tvar umožní zeštíhlit a ozvláštnit mnoho klasicku robustních staveb.

Základny měří 6,4 cm, výška trojúhelníku je pak slušných 11,6 cm.

 

Obsahuje celkem 12 dílků: 12 vysokých trojúhelníků

 

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 1 roku
Načítám