Magformers Stavebnice Magformers - Transformer set

Stavebnice s vysokým obsahem dílků potěší zejména techničtěji zaměřená dítka a jejich rodiče. Z této stavebnice postavíte nepřeberné množství aut, strojů, robotů, letadel, kosmických modulů a bojové techniky.

EAN: 8809134362990
Kód 1: 63089
2 409 Kč
2 190 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Stavebnice s vysokým obsahem dílků potěší zejména techničtěji zaměřená dítka a jejich rodiče. Z této stavebnice postavíte nepřeberné množství aut, strojů, robotů, letadel, kosmických modulů a bojové techniky.

 

Magnetický otočný panel obsažený v této stavebnici je unikátní samostatně neprodejný dílek, který umožňuje otočný panel se svým příslušenstvím upevňovat kamkoliv ke kovovým či magnetikým materiálům (tedy především k hranám klasických dílků). Jedná se o otočný panel se zdířkami pro magnetické trny doplňků, ovšem navíc se čtyřmi válečkovitými magnety v hranách, není proto nutné jej upevňovat nejdříve do klasických čtverců či obdélníků. Kromě klasického kulometu je součástí balení i velký letecký kanón (rovněž samostatně neprodejné příslušenství).

 

Obsahuje celkem 54 dílků: 8 trojúhelníků, 14 čtverců, 2 obdélníky, 4 obdélníčky, 2 lichoběžníky, 2 kosočtverce, 4 výseče, 2 oblouky, 4 jednokolečka, 2 vysoké trojúhelníky, 1 vrtuli, 1 anténu, 2 klouby, 2 otočné panely, 2 magnet. otočné panely, 1 letecký kanón, 1 kulomet

 

 

Rozměry balení: 53,5 x 30,5 x 6 cm

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám