Magformers Stavebnice Magformers - Spojka pro sloupek

Sloupková spojka slouží pro spojení sloupku s nástavci.

Kód 1: 60086
15 Kč
7 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Sloupková spojka slouží pro spojení sloupku s nástavci

Souvisejícím a nutným dílkem k použití je nástavcový sloupek, který se tak napojí na jeden z klasických nástavců (krychle či trojboký nástavec). Spojky tedy mají smysl pouze v párech, se sloupkem a alespoň 2 nástavci, aby bylo co sloupkem spojovat. Sloupkové spojky se upínají do nástavců a ty teprve do magnetických dílků (samotný sloupek se spojkami tedy do magnetického čtverce nepřiděláte). Spojka pro sloupek je zároveň velmi dobrým dekoračním prvkem pro osazení prázdného lemu krychlového i trojbokého nástavce

Balení obsahuje 1 dílek: 1 spojku pro sloupek

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 1 roku
Načítám