Magformers Stavebnice Magformers - Půlválce

Balíček 6 Magformers půlválců.

Kód 1: 60044
381 Kč
342 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Balíček 6 Magformers půlválců.

Půlválec je nový dílek se čtyřmi magnety vzniklý rozpůlením válce o jednotkové výšce i průměru základny (= strana čtverce o rozměru 6,4 cm). Lze jej tedy snadno kombinovat i s ostatními dílky. Jeho oblá strana lícuje s půlkruhem či trojcípým obloukem, lze ale přes 2 magnety nasadit i na klasický čtverec či obdélníky všeho druhu. viz vyobrazené tvarové kombinace.

Skladem jsou nyní jednobarevné balíčky po 6 ks (tyrkysově modré), tento dílek lze nakupovat i po 1ks.

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám