Magformers Stavebnice Magformers - Půlkruhy

Balíček 6 Magformers půlkruhů.

Kód 1: 60045
235 Kč
186 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Balíček 6 Magformers půlkruhů.

Půlkruh je nový dílek se 2 magnety vzniklý rozpůlením kruhu o jednotkovém průměru (= strana čtverce o rozměru 6,4 cm). Lze jej tedy snadno kombinovat i s ostatními dílky. Jeho oblá strana lícuje půlválcem (tvoří mu základnu) či trojcípým obloukem, viz vyobrazené tvarové kombinace. 

Skladem jsou nyní jednobarevné balíčky po 6 ks (tmavě červené), tento dílek lze nakupovat i po 1ks

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám