Magformers Stavebnice Magformers - Pravoúhlé trojúhelníčky

Balíček 6 Magformers pravoúhlých trojúhelníčků.

Kód 1: 60042
289 Kč
246 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Balíček 6 Magformers pravoúhlých trojúhelníčků.

Pravoúhlý trojúhelníček je pravoúhlý rovnoramenný trojúhelník se 3 magnety, kde obě odvěsny mají jednotkovou délku (= strana čtverce o rozměru 6,4 cm). Lze jej tedy snadno kombinovat i s ostatními dílky. Hranolové konstrukce naklání o 45°, 2 trojúhelníčky tvoří spolu čtverec. 

Skladem jsou nyní jednobarevné balíčky po 6 ks (fialovo-purpurové), tento dílek lze nakupovat i po 1ks.

Vhodná početní kombinace: sudé počty, min. 2 ks, ideálně 4 ks (lze pak stavět oba protilehlé štíty střech apod.

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 1 roku
Načítám