Magformers Stavebnice Magformers - Pikant Premium

Balíček s vyváženou kombinací oblých tvarů. Určen pro ty, kteří již nějakou stavebnici Magformers mají a chtějí rozšířit její možnosti o nové konstrukční prvky.

EAN: 8809134605011
Kód 1: 60501
1 509 Kč
1 320 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Balíček s vyváženou kombinací oblých tvarů. Určen pro ty, kteří již nějakou stavebnici Magformers mají a chtějí rozšířit její možnosti o nové konstrukční prvky.
Pro inspiraci doporučujeme shlédnout celé video na úvodní stránce nebo si prohlédnout všechny nové podkategorie v naší stále se rozrůstající GALERII staveb.

 

Obsahuje celkem 25 dílků: 4 minivýseče, 2 obloučky, 2 pravoúhlé trojúhelníky, 4 kužely, 8 výsečí mezikruží, 4 SUPER oblouky, 1 mřížku

 

 
Rozměry balení: 25 x 37 x 4 cm

 

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 2 let
Načítám