Magformers Stavebnice Magformers - Pikant 2015

Nové balení nejnovějších dílků roku 2015.

Kód 1: 60601
1 299 Kč
1 100 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Nové balení nejnovějších dílků roku 2015.

Pikant 2015 je název pro nové balení nejnovějších dílků roku 2015, kterými si můžete zajímavě rozšírit již dříve zakoupenou základní sadu MAGFORMERS, která obsahuje převážně (anebo pouze) tvary základní.

Obsahuje celkem 20 dílků: 4 půlkruhy, 2 půlválce, 2 pravoúhle trojúhelníčky, 6 trojcípé oblouky, 4 koule, 2 osmiúhelníky

 

 

Stavebnice MAGFORMERS je nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

MAGFORMERS lze velmi dobře kombinovat i se známou magnetickou stavebnicí Geomag a jí podobnými magnetickými hračkami.

Balení:1 ks
Věk:Od 3 let
Načítám